اخبار سیاسی

آمریکا برای سر وزیر داعش جایزه معین کرد

ایسنا نوشت: وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه جایزه ای به مبلغ 3 میلیون دلار برای هرکسی که اطلاعاتی را درباره محمد خضر موسی رمضان، وزیر رسانه ای داعش ارائه دهد تعیین کرد.

14 مرداد 1399

موسوی: سیروس عسگری چهارشنبه صبح به تهران می رسد

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با اعلام اینکه سیروس عسگری چهارشنبه صبح وارد تهران می گردد، حدس ها درباره تبادل این دانشمند ایرانی با فرد دیگری را رد کرد.

13 مرداد 1399

آمریکا از احتمال اعزام نیروی نظامی به تونس اطلاع داد

فرمانده نیروهای آمریکا مستقر در آفریقا از احتمال اعزام نیروهای ایالات متحده به تونس به بهانه ادعای حضور نظامی روسیه در لیبی اطلاع داد.

10 مرداد 1399

گفت وگوی تلفنی رؤسای جمهوری ترکمنستان و افغانستان

رؤسای جمهوری ترکمنستان و افغانستان در گفت وگوی تلفنی همکاری دوجانبه و بین المللی را مورد بررسی قرار دادند.

8 مرداد 1399

خبرنگاران تجلیل نمکی از واعظی برای تسریع در امور نظام سلامت

تهران- خبرنگاران- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رییس دفتر رییس جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری جهت تسریع امور دست اندرکاران نظام سلامت تقدیر و تشکر کرد.

7 مرداد 1399

اتمام 103 طرح نیمه تمام تا سرانجام سال در خراسان جنوبی

استاندار خراسان جنوبی گفت: 103 طرح نیمه تمام تا انتها سال در استان به بهره برداری می رسد.

3 مرداد 1399

لاریجانی: به دانشگاه برمی گردم

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس دهم در زمینه گام دوم انقلاب تلاش خوبی داشته است، گفت: مجلس پایگاه اصلی مردم سالاری و دموکراسی است و هرچه پشتوانه مردمی آن قوی تر باشد، مجلس نماینده واقعی مردم است.

2 مرداد 1399

قیمت گذاری و شیوه عرضه محصولات فولادی بازنگری می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از شاتا، حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به دستور دیروز رئیس جمهور مبنی بر ضرورت برطرف دغدغه تولیدکنندگان و صاحبان کارخانه ها برای تامین مواد اولیه گفت: جلسه کمیته ساماندهی محصولات فولادی در هفته...

30 تیر 1399

دیوید شنکر: کمک به لبنان مشروط به اجازه نظارت بر اقتصاد است

معاون وزیر خارجه آمریکا گفت، کمک صندوق بین المللی پول به لبنان مجانی نیست بلکه مشروط به گام های اصلاحی دولت این کشور و اجازه نظارت بر اقتصاد است.

10 تیر 1399

ایالات متحده اسلحه!

وزیر امور خارجه کشورمان، آمریکا را ایالات متحده اسلحه نامید و به هراس سردمداران رژیم آمریکا از ایران که باعث تجارت تسلیحات آنها شده است، اشاره نمود.

10 تیر 1399

پاسخ بایدن به تارا رید که می گوید قربانی تجاوز جنسی او شده است، عکس

ایسنا نوشت: جو بایدن، نامزد ریاست جمهوری آمریکا با قاطعیت هرگونه اتهام آزار و اذیت جنسی یک دستیار سابقش را رد کرد و گفت حادثه ادعایی مربوط به 27 سال پیش هرگز اتفاق نیفتاده است.

10 تیر 1399

امیر قلعه نویی: آیا همه مدیران کشور لیاقت دارند؟

امیر قلعه نویی درباره اتفاقات رخ داده پیرامون انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال و اینکه بعد از بازی با نام او و علی دایی در نهایت دراگان اسکوچیچ انتخاب شد، گفت: آقای دایی انسان و مربی بزرگی است. من درباره خودم صحبت می کنم. با اسم من بازی نشد. ما چندین جلسه با...

10 تیر 1399

پشت پرده سناریو های ترامپ کیست؟

او از همان ابتدا ترامپ را متقاعد کرد تا چین را به جای روسیه در صندلی مهم ترین تهدید علیه امنیت ملی ایالات متحده قرار دهد. همان روز ها که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، در کنفرانس های خبری خود در ماه فوریه به رسانه ها اطمینان می داد که شی جینپینگ...

9 تیر 1399