ناسا یک صلیب را در فضا دید!، عکس

به گزارش وبلاگ سارا، در یک کشف خیره کننده، اخترشناسان ناسا اخیراً ساختار عجیبی را که در قلب یک کهکشان واقع شده است، کشف نموده اند. این یافته قابل توجه تخیل دانشمندان و عموم مردم را به خود جلب نموده است و سوالاتی را در خصوص منشاء، اهمیت و پیامدهای بالقوه آن برانگیخته است.

ناسا یک صلیب را در فضا دید!، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ سارا ، دانشمندان ناسا با استفاده از تلسکوپ های پیشرفته و فناوری پیشرفته، به طور مداوم وسعت وسیع فضا را رصد می نمایند، گنجینه های پنهان را کشف می نمایند و اسرار دنیا را کشف می نمایند. در میان بی شمار شگفتی های آسمانی، شناسایی اخیر ساختاری متقاطع مانند در وسط کهکشان به عنوان مکاشفه ای فریبنده خودنمایی می نماید.

این ساختار متقاطع مانند، متشکل از غبار و گاز کیهانی، فاصله شگفت انگیزی از هزاران سال نوری را در بر می گیرد. شکل متمایز آن شبیه نماد یک صلیب مسیحی است که فتنه و هیبت را در بین دانشمندان و عموم مردم برمی انگیزد. این شکل گیری کیهانی خارق العاده، توضیحات متعارف نجومی را به چالش می کشد و پرسش های عمیقی در خصوص ماهیت دنیا ایجاد می نماید.

کشف ناسا قلمرو جدیدی از اکتشاف را باز نموده است، زیرا اخترشناسان در کوشش برای رمزگشایی منشا، ترکیب و نیروهای زیربنایی هستند که این ساختار قابل توجه را شکل داده اند. ماهیت میان رشته ای این تحقیق متخصصان حوزه های مختلف از جمله اخترفیزیک، کیهان شناسی و مطالعات دینی را گرد هم می آورد و کوشش های مشترکی را برای کشف اسرار این پدیده آسمانی تقویت می نماید.

شناسایی یک ساختار صلیب مانند در وسط کهکشان طیفی از نظریه ها و برآورد ها را در خصوص منشاء و معانی احتمالی آن برانگیخته است. بعضی از دانشمندان پیشنهاد می نمایند که این شکل گیری ممکن است نتیجه فرآیندهای اخترفیزیکی طبیعی، مانند تأثیر متقابل میدان های مغناطیسی و تلاطم کیهانی باشد. بعضی دیگر آن را نشانه ای از تقارن کیهانی می بینند.

متن کامل این گزارش را اینجا بخوانید.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "ناسا یک صلیب را در فضا دید!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناسا یک صلیب را در فضا دید!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید