پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 21 اردیبهشت

به گزارش وبلاگ سارا، امروز آسمان تهران ابری است و دما در طول شب از هفده درجه به مرور و در طول روز به بیست و پنج درجه می رسد.

پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 21 اردیبهشت

به گزارش وبلاگ سارا؛ بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران و بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی طی روز های آینده آسمان تهران نسبتا آفتابی پیش بینی می شود. فردا 21 اردی بهشت 1401 آسمان مرکز آفتابی خواهد بود و شاخص آلودگی هوا نیز در شرایط سالم پیش بینی می شود.

جدول دمای هوای تهران تا سه روز آینده را ببینید:

پیش بینی دمای هوای تهران در چند روز آینده؛ فردا حداکثر دما 27 درجه سانتیگراد خواهد بود

آسمان تهران فردا (21 اردی بهشت ماه) آفتابی تا قسمتی ابری با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه (22 اردی بهشت ماه) آفتابی با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد و برای روز جمعه (23 اردی بهشت ماه) غالبا ابری و با حداقل دمای 15 درجه و با حداکثر دمای 25 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

شرایط آلودگی هوای تهران

شاخص آلودگی هوا در حال حاضر بر اساس اعلام شرکت کنترل آلودگی هوا بر روی عدد 80 قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول است.

طی 24 ساعت گذشته هم شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 68 قرار داشت که در شرایط سالم برای همه گروه ها بود.

کاهش تندی باد تا اواخر وقت امروز (20 اردیبهشت ماه) همزمان با افزایش ترافیک شامگاهی باعث افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که به تبع آن برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در برخی منطقه ها پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

افزایش نسبی تندی باد تا صبح روز چهارشنبه (21 اردی بهشت ماه) تا حدودی سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد، هرچند با افزایش تردد خودرو ها غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت. کاهش تندی باد در طول روز از پراکندگی آلاینده ها جلوگیری خواهد کرد.

با تداوم پایداری جوی تا اواخر وقت چهارشنبه (21 اردی بهشت ماه) و عدم وزش باد مؤثر، غلظت ذرات معلق افزایش خواهد یافت و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر منطقه ها پرتردد پیش بینی می شود.

پیش بینی شرایط آب و هوای کشور تا چند روز آینده

بارش ها در نواحی شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ادامه دارد.

در استان های غربی کشور پدیده گردوخاک دور از انتظار نیست.

آسمان تهران قسمتی ابری، گاهی با وزش باد شدید و احتمال گردوخاک پیش بینی می شود.

منبع: فرارو

به "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 21 اردیبهشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی شرایط آب و هوای تهران فردا چهارشنبه 21 اردیبهشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید