دستمزد شهریار مغانلو در پرسپولیس تعیین شد

به گزارش وبلاگ سارا، شهریار مغانلو مهاجم 26 ساله تیم سانتا کلارا انتها روز گذشته با عقد قراردادی به پرسپولیس پیوست تا کشمکش چند هفته ای قرمز ها با این بازیکن و باشگاه پرتغالی به انتها برسد. نکته مهم این است که او تنها تا خاتمه فصل با پرسپولیس قرارداد دارد و در واقع انتقالی قرضی را از پرتغال تجربه نموده تا در ادامه لیگ بیستم و همچنین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2021 همراه شاگردان یحیی گل محمدی باشد.

دستمزد شهریار مغانلو در پرسپولیس تعیین شد

پرسپولیس برای جذب مغانلو ابتدا شرایط انتقال قطعی و دائمی او را آنالیز کرد و دریافت که برای رضایت نامه این بازیکن باید میلیون یورویی هزینه کند و همچنین وی حاضر نیست که قرارداد بلند مدت با پرسپولیس ببندد. البته این گزاره نتیجه روز ها مذاکره پرسپولیس با مهاجم سابق پیکان است، اما در نهایت قرمز ها را به این فهم از واقعیت رساند که جذب مغانلو با قرارداد دائمی نه به صرفه است و نه حتی امکان پذیر؛ بنابراین مدیران پرسپولیس به سراغ گزینه بعدی یعنی انتقال قرضی رفتند، اما با این حال رضایت سانتا کلارا شرط لازم برای حضور شهریار در پرسولیس بود. سرخ ها که به نظر می رسد این را به عنوان یک سیاست نقل و انتقالاتی در دستور کار دارند، همانطور که در تابستان دریافت رضایت نامه را برعهده میلاد سرلک گذاشتند، این بار هم به مغانلو گفتند که خود او باید با باشگاه مذاکره کند.

اتفاقی که رخ داد و در نهایت شهریار مغانلو با تیم قرمزپوش پرتغالی به توافق رسید و توافق به این شکل انجام شد که مغانلو از دستمزد خود تا سرانجام فصل نیز چشم پوشی کند؛ بنابراین او این هفته به ایران آمد تا مذاکرات نهایی را با پرسپولیس انجام دهد؛ هرچند که طرفین پیش تر به توافق رسیده بودند.

گزارش منابع موثق از رقم قرارداد شهریار مغانلو حاکی از آن است که او با قراردادی 1.5 میلیاردی تا سرانجام فصل به پرسپولیس پیوسته، اما این رقم خالص قرارداد است و در صورت گلزنی، قهرمانی لیگ برتر، صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان و... او پاداش هایی می گیرد که دستمزدش را حتی می تواند تا بیش از دو برابر هم افزایش دهد.

نکته مهم این است که پرسپولیسی ها بیم آن را داشتند که برای جذب این مهاجم بلند قامت، مجبور به هزینه دلاری شوند، اما مانند ماجرای مهدی ترابی، این اتفاق رخ نداد تا آن ها با پیشنهادی مطلوب به استقبال مغانلو بروند و او را جذب نمایند، اما از همین حالا می توان گفت که حفظ او برای فصل جدید چیزی به یک عملیات غیرممکن است چرا که مغانلو تا سرانجام فصل 2022-2023 با سانتا کلارا قرارداد دارد و باشگاه پرسپولیس نیز حداقل فعل توان پرداخت رقم آزادسازی او را از خود نشان نداده است.

ورزش سه

منبع: فرارو

به "دستمزد شهریار مغانلو در پرسپولیس تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد شهریار مغانلو در پرسپولیس تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید