خبر هیجان انگیز برای کاربران واتساپ

به گزارش وبلاگ سارا، ایسنا نوشت: واتس اپ پس از این که هفته گذشته پشتیبانی از ارسال عکس های کیفیت بالا را افزود، اکنون به کاربران خود اجازه می دهد ویدئوهای کیفیت بالا را در این اپلیکیشن پیغام رسان، به اشتراک بگذارند.

خبر هیجان انگیز برای کاربران واتساپ

این شرکت هفته گذشته اعلام نموده بود که به زودی پشتیبانی از ویدئوهای کیفیت بالا (اچ دی) را اضافه خواهد نمود و اکنون به وب سایت فناوری تِک کرانچ تائید کرد که پشتیبانی از ویدئوهای اچ دی، برای کاربران iOS و اندروید، اضافه شده است.

مانند قابلیت ارسال عکس های اچ دی، قابلیت ویدئوهای اچ دی به کاربران این امکان را می دهد که ویدئوهای کیفیت بالا را در واتس اپ، به اشتراک بگذارند. پیش از این، ویدئوها به علت محدودیت کیفیت این اپلیکیشن، باید تا 480 پیکسل فشرده می شدند اما اکنون کاربران می توانند ویدئوها را با کیفیت 720 پیکسل، ارسال نمایند.

فرآیند ارسال ویدئوهای کیفیت بالا، درست شبیه اشتراک گذاری عکس های اچ دی است. پس از انتخاب ویدئو یا ویدئوهایی که می خواهید به اشتراک بگذارید، باید روی دکمه نو اچ دی در بالای صفحه بزنید. باکس دیالوگی ظاهر می گردد که در آن می توانید تائید کنید می خواهید یک ویدئو با کیفیت استاندارد یا کیفیت اچ دی انتخاب کنید و میزان فایل های مربوط را نشان خواهد داد. سپس دکمه ارسال را می زنید تا ویدئو را به اشتراک بگذارید.

عکس ها و ویدئوهای کیفیت بالا با رمزنگاری سراسری واتس اپ، پشتیبانی می شوند.

دریافت نمایندگان، یک نشان اچ دی کوچک را در ویدئوهایی که در این اپلیکیشن به اشتراک گذاشته اند، مشاهده خواهند کرد. این به آنها اجازه می دهد تصمیم بگیرند آیا ظرفیت حافظه کافی یا پهنای باند لازم برای مشاهده این ویدئو را دارند یا خیر.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، این قابلیت عرضه شده و کاربرانی که هنوز آن را ندارند، به زودی دریافت خواهند کرد.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "خبر هیجان انگیز برای کاربران واتساپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر هیجان انگیز برای کاربران واتساپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید